Polskie zupy pełne smaku – jakie przyprawy stosować?
Sprawdź, jakie przyprawy stosować do tradycyjnych, polskich zup i nie tylko!
czytaj więcej
Z przyjemnością wspominamy dziś słoneczną sobotę w Ślesinie. Impreza, która odbyła się 5 lipca obfitowała w atrakcje muzyczne – na scenie zaśpiewała Kasia Kowalska i zespół Loka.
Jak zawsze na imprezach z cyklu „Złote Przeboje na wakacjach” nie zabrakło Roberta Sowy i jego kulinarnego TIR-a. Pyszne grillowe potrawy konkursy z nagrodami i wpadająca w ucho muzyka to najlepszy przepis na weekendową zabawę.
Kulinarnym partnerem Prymatu podczas Złotych Przebojów na wakacjach jest KONSPOL.
Więcej informacji dotyczących wydarzenia na:
Sprawdź, jakie przyprawy stosować do tradycyjnych, polskich zup i nie tylko!
czytaj więcejZobacz, jak wykorzystać marynaty płynne Prymat – zarówno podczas grilla, jak i w codziennym gotowaniu. Podpowiemy Ci, do jakich dań pasują idealnie.
czytaj więcejUlubione potrawy przygotowywane w frytkownicy beztłuszczowej są pyszne i chrupiące! A z nowymi przyprawami i panierkami stworzonymi specjalnie do air fryera każde danie staje się jeszcze smaczniejsze.
czytaj więcej