Aktualności

“Kuchenne rewolucje” w niewielkiej Chlastawie

"Cykada" to restauracja w Chlastawie, niewielkiej wsi w województwie lubuskim. Na pomysł otwarcia własnego lokalu gastronomicznego pani Terasa wpadła podczas organizacji wesela swojego syna. Wówczas odkryła, że w najbliższej okolicy brakuje odpowiedniego miejsca, w którym mogłyby się odbywać tego typu uroczystości.

W taki sposób przy głównym skrzyżowaniu Chlastawy powstała okazała „Cykada”. Zewnątrz przypomina karczmę, jednak w środku jest zdecydowanie bardziej elegancka. Być może to właśnie wystylizowane wnętrze zniechęciło okolicznych mieszkańców do odwiedzania restauracji. Za to w weekendy Pani Teresa nie mogła narzekać na brak wesel, komunii, chrzcin czy innych uroczystości, które regularnie odbywały się w "Cykadzie". Mimo licznych imprez okolicznościowych właścicielce trudno było utrzymać tak dużą restaurację i liczny personel.

Załoga restauracji notorycznie czuła się przepracowana. Większość pracowników nie ma w tygodniu ani jednego dnia wolnego i narzeka, że od dawna nie mogli spędzić weekendu poza "Cykadą". Sytuacja jest tak zła, że pani Teresa o pomoc poprosiła słynną restauratorkę. Z okazji jej przyjazdu przygotowała nawet specjalne "przedstawienie".

Czy "Kuchenne rewolucje" zakończą się powodzeniem? Czy znana restauratorka odkryje prawdę, którą zataiła właścicielka? Czy upadającą restaurację uda się uratować? O tym przekonacie się, oglądając finał sezonu "Kuchennych rewolucji" o 21.30 na antenie TVN!

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies