Aktualności

Dziewiąty sezon programu “Doradca Smaku” z nowym prowadzącym!

„Doradca Smaku” to program kulinarny, który już po raz dziewiąty pojawi się w ramówce telewizji TVN. Kolejny sezon kulinarnego show przyniesie wiele niespodzianek – widzowie będą mieli okazję nie tylko odkryć nowe smaki, ale też w roli prowadzącego „Doradcę Smaku” zobaczyć… nową twarz.

Doskonale znany już widzom z innych programów telewizyjnych, Robert Sowa po raz pierwszy będzie gospodarzem programu „Doradcy Smaku”. Robert Sowa to kucharz, restaurator, ambasador marki Prymat i autorytet w dziedzinie sztuki kulinarnej. Kreator menu największych wydarzeń kulturalno-kulinarnych w Polsce, propagator kuchni polskiej w nowej odsłonie. Właściciel restauracji, a także autor książek kulinarnych: „Krok po kroku z Robertem Sową", „Życie kocha jeść” czy „W poszukiwaniu smaku doskonałego”.

Od 3 września, codziennie od poniedziałku do czwartku, Robert Sowa będzie prezentować nowe przepisy. Tematem odcinków będą jego ulubione potrawy i popisowe dania – dorsz w kruszonce, spaghetti z krewetkami czy crumble orzechowe – oczywiście z wykorzystaniem produktów marki Prymat i Smak.

Zapraszamy do oglądania „Doradcy Smaku" w TVN, codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 20.10.

Przepisy z programów oraz materiały video będą publikowane także w serwisie doradcasmaku.pl w zakładce PROGRAMY.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies