Aktualności

Doradca Smaku – sezon XIV

Rozpoczęła się emisja XIV sezonu Doradcy Smaku. Po raz kolejny prowadzącym ten popularny program kulinarny jest znany i lubiany szef kuchni Robert Sowa, który przygotował dla widzów aż 40 różnorodnych przepisów na przepyszne dania, które widzowie mogą potem samodzielnie przygotować w swoich domach.

Robert Sowa podczas gotowania swoich potraw opowiada o używanych przyprawach i tym, w jaki sposób uzyskać dzięki nim pożądany efekt. Partnerem programu jest marka Prymat i to właśnie naszych przypraw Robert Sowa używa w swojej kuchni, to dzięki nim jego potrawy są pełne aromatów i smaków. To jednak nie wszystko, bo przepisy na dania w Doradcy Smaku są tak przygotowane, aby pokazać, że dzięki odwadze eksperymentowania z przyprawami i łączenia ich z różnorodnymi składnikami, można osiągnąć zdumiewające efekty, np. przyprawa do grzanego wina i piwa będzie również idealnym podkreśleniem smaku sernika, a musztarda miodowa świetnie łączy się z krewetkami.

Zapraszamy do odkrywania nieznanych kulinarnych lądów z naszym Doradcą Smaku. XIV sezon startuje 1 marca 2021 o godzinie 20:10 na kanale TVN.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies