Aktualności

„Doradca Smaku express” – nowy program kulinarny na antenie TVN i TTV!

Już od 15 maja będzie można obejrzeć zupełnie nowy program „Doradca Smaku express”. Każdy odcinek to zupełnie inna, trwająca zaledwie 40 sekund podróż pełna wyjątkowych smaków.

Kilkadziesiąt smacznych sekund wystarczy, aby nie tylko pokazać ciekawe danie, ale też zaprezentować triki ułatwiające pracę w kuchni zarówno początkującym, jak i zaawansowanym w sztuce gotowania.

„Doradca Smaku express” to pierwszy tego typu program w telewizji, dlatego serdecznie zapraszam Was do oglądania!

Program będzie emitowany na antenie TVN i TTV kilka razy w tygodniu o zmiennych godzinach. Dlatego uważnie śledźcie aktualności, aby nie przegapić żadnego odcinka. Każdego dnia przed premierą w serwisie doradcasmaku.pl pojawi się jego zapowiedź!

Gotowanie w programie odbędzie się w nieodłącznym towarzystwie przypraw Prymat oraz dodatków marki Smak. Prowadzącym program jest Robert Sowa, jeden z najbardziej znanych kucharzy w Polsce, kreator menu największych wydarzeń kulturalno-kulinarnych w Polsce i wielki ambasador kuchni polskiej. Widzom telewizji TVN i TTV zdradzi swoje kulinarne tajemnice i podzieli się autorskimi przepisami na nowoczesne dania pełne intrygujących smaków.

Pierwszy odcinek programu w telewizji TVN już w najbliższy poniedziałek. Wszystkie przepisy z programu jak zawsze będzie można odnaleźć w serwisie www.doradcasmaku.pl.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies