Aktualności

Darmowy ebook z przepisami Prymat

Gotowanie nie musi być drogie i czasochłonne. Powinno być formą dobrej zabawy, która zaczyna się od przygotowania listy zakupów, a kończy na oszczędnym korzystaniu z wody i energii w kuchni. By gotować dobrze, zdrowo i z głową, wystarczy znajomość kilku zasad, których wdrożenie ułatwi Wam cały proces. Sięgnijcie po darmowy e-book z przepisami Prymat i gotujcie SMART, czyli sprytnie i z głową! 

Jak kupować, oszczędzać i gotować SMART? 

Często zastanawiacie się co przygotować na obiad, a najlepiej gdybyście mogli zaplanować menu na cały tydzień? Nie ma nic prostszego! W darmowym ebooku znajdziecie nie tylko przepisy na obiad w 15 minut, ale zaplanujecie również śniadania, desery, przekąski czy kolacje. Przykładowe menu, które wraz z miejscem na rozpisanie swojego Tygodniowego Menu (str. 126-130), pomogą Wam w rozplanowaniu wszystkich posiłków w ciągu dnia, a także przygotowaniu przemyślanej listy zakupów spożywczych. Takie rozwiązanie sprawi, że w sklepie kupicie wyłącznie produkty, po które przyszliście i z pewnością wykorzystacie podczas gotowania, a przy kasie wydacie tyle ile zaplanowaliście. Unikniecie niepotrzebnych wydatków, marnowania i wyrzucania żywności.  Zero Waste i Smart gotowanie z pewnością ułatwi Wam przygotowanie codziennych posiłków.

Jakie przepisy znajdziesz w e-booku? 

Wśród przepisów zawartych w darmowym e-booku znajdziecie proste w przygotowaniu, pożywne śniadania wytrawne lub słodkie: począwszy od owsianki na sałatce kończąc. Zainspirujecie się pomysłami na przekąski, które zapełnią stół podczas spotkania z przyjaciółmi, jak i wieczornego seansu filmowego. Jeśli najdzie Was ochota na coś słodkiego - wystarczy, że otworzycie ebook i wybierzecie jeden z trzynastu pomysłów na ten słodki poczęstunek. W ramach kolacji zjecie np. pieczone warzywa z kaszą kuskus, nacinane ziemniaczki z serowym nadzieniem lub makaron penne z sosem pomidorowym. Jeśli propozycje na kolację zjedlibyście na obiad? Spokojnie możecie żonglować propozycjami i zamieniać w dowolnej kombinacji.

Mimo wielu propozycji na śniadania, przekąski, desery i kolacje, to jednak obiady w ebooku zajmują największą część (aż 18 przepisów). Dzięki dużej liczbie przepisów na obiady w ebooku, macie możliwość każdego dnia sięgnąć po inny wariant: mięsny, wege, a może ten z dodatkiem ryby? Co ważne, jeśli szukacie przepisu na szybkie danie – przepisy na obiad w 15 minut z łatwością znajdziecie w ebooku! Nie mogło zabraknąć w nim również praktycznych porad dotyczących doprawiania i wydobywania z potraw niepowtarzalnego smaku i charakteru. 

Z darmowego ebooka z przepisami Prymat dowiecie się między innymi jak: 

  • przechowywać żywność, by przedłużyć jej żywotność? 
  • zaoszczędzić na zakupach spożywczych? 
  • planować posiłki na cały tydzień? 
  • przygotować się do robienia zakupów? 

Pobierzcie darmowy ebook i zaczerpnijcie garść inspiracji i to nie tylko tych kulinarnych!  Link do -> E-BOOKA

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies