Aktualności

Daria Ładocha nową prowadzącą program „Doradca Smaku”

Już 28 lutego wraz z wiosenną ramówką telewizyjną, rusza pierwszy odcinek XVI sezonu programu kulinarnego Doradca Smaku marki Prymat! Od 9 lat, program ten gości na antenie TVN i na stałe wpisał się w wieczorną ramówkę, skupiając przed telewizorami nie tylko kulinarnych pasjonatów. Tym razem w szeregi Doradców Smaku wstępuje Daria Ładocha, znana i lubiana kreatorka zdrowych i pysznych przepisów!

Ten sezon będzie obfitował w różnorodne, kolorowe dania, które przypadną do gustu zarówno wegetarianom, jak i mięsożercom. Nowa prowadząca doradzi jak łączyć smaki i aromaty, a także czerpać inspiracje z kuchni świata i wprowadzać je do swojej własnej.

Dodatkowo pokaże, jak gotować zdrowo, lekko i z pasją. Sprawi, że gotowanie przygotowywanych posiłków będzie prostsze, dzięki zastosowaniu kulinarnych patentów.

Gotowanie – dla niej – to przygoda, klucz do poznawania ludzi i odkrywania nowych miejsc i smaków. Zapraszamy w kulinarną podróż z Darią Ładochą od poniedziałku do czwartku, godz. 20.10 w stacji TVN, a także na www.DoradcaSmaku.pl.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies