Aktualności

Akcja promocyjna w Carrefour. Do wygrania warsztaty kulinarne z Robertem Sową.

18 listopada w sklepach sieci Carrefour rozpoczyna się loteria z markami Prymat i Kucharek. Nagroda główna to Warsztaty Kulinarne połączone z kolacją w nowej restauracji Roberta Sowy N31 dla zwycięzcy oraz jego bliskich.

Uczestnicy akcji dodatkowo mają możliwość zdobycia 3 bonów o wartości 3 tys. zł na zakupy w sieci Carrefour oraz 60 koszy przypraw wraz z książką Roberta Sowy z dedykacją od autora. Warunkiem udziału w akcji jest dokonanie jednorazowego zakupu minimum trzech dowolnych produktów spośród marek Prymat lub Kucharek oraz wysłanie SMS-a o treści Prymat.numerdowoduzakupu pod numer 70908.

Nagroda główna o łącznej wartości 15 000 zł obejmuje:

  • Warsztaty kulinarne połączone z kolacją, przygotowane przez mistrza kulinarnego Roberta Sowę o wartości 5 000 zł
  • Kartę przedpłaconą na dojazd i noclegi o wartości 5 000 zł
  • Bony na zakupy w sieci Carrefour o wartości 5 000 zł

Koszt wysłania jednego SMS-a to 0,62 zł brutto. Organizatorem loterii jest Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa sp. z o.o., a z pełną treścią regulaminu zapoznać się będzie można na www.smolar.pl. Loteria potrwa do 7.12.2015 r.

N31 Restaurant&Bar to nowa restauracja przy ul. Nowogrodzkiej 31 w Warszawie, w której menu znajdują się potrawy bazujące na autorskich pomysłach mistrza kulinarnego. Podstawą jest kuchnia polska z międzynarodowymi akcentami. We wnętrzach dominuje nowoczesność, która przeplata się z charakterem przedwojennej Warszawy. Ponadto klimat gościny i bliskiego kontaktu z każdym gościem potęguje otwarta kuchnia, która jest doskonałą okazją do zobaczenia słynnego kucharza przy pracy.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies