Aktualności

Zaklęte w dyni…

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Festiwal Zaklęte w Dyni, który odbędzie się już w tę niedzielę - 22 września w centrum Nowej Huty.

22 września, w niedzielę w godzinach od 14.00 do 18.00, w centrum Nowej Huty (teren zielony przy os. Centrum E) odbędzie się plenerowa impreza finałowa Festiwalu Zaklęte w Dyni. Ubiegłoroczna edycja Festiwalu przyciągnęła wielu mieszkańców Krakowa i okolicznych gmin. Dlatego też w tym roku, Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty oraz Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta poszerzyli program Festiwalu, a do udziału w dyniowych konkursach, które są jednym z głównych punktów programu zaprosili nie tylko osoby indywidualne lecz również rodziny i instytucje.

Podczas imprezy każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Wśród licznych atrakcji znajdziemy w programie między innymi: dyniowy kącik gier i zabaw, dynię na sportowo (rodzinne konkursy sprawnościowe), czytanie z dynią w tle, pokazy kulinarne, degustacje dyniowych przysmaków, a także kiermasz biżuterii. Wszystko to pod hasłem dyniowych inspiracji!

Więcej szczegółów na stronie www.DoradcaSmaku.pl

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies