Nasi Doradcy

MICHEL MORAN

Michel Moran urodził się we Francji, choć jego rodzice są Hiszpanami. To znakomity szef kuchni i restaurator z ogromnym doświadczeniem, dla którego zawód kucharza to nie tylko profesja, to przede wszystkim pasja.

Dowiedz się więcej

Daria Ładocha

Dziennikarka kulinarna, autorka książek o gotowaniu, trenerka kuchni tajskiej, prezenterka telewizyjna. Kreatorka zdrowych, pysznych przepisów. Uwielbia gotowanie, które traktuje jak wielką przygodę. Kocha łączyć smaki i aromaty oraz bawić się strukturami składników.

Dowiedz się więcej

Robert Sowa

Mistrz smaku, restaurator i autorytet w dziedzinie sztuki kulinarnej. Jest ambasadorem marki Prymat. Znany z programów telewizyjnych i audycji radiowych, propagator kuchni polskiej w nowej odsłonie.

Dowiedz się więcej

Andrzej Polan

Andrzej Polan to nie tylko kucharz z ogromną pasją do gotowania, ale i postać telewizyjna znana z uwielbianego przez Polaków Kącika kulinarnego "Dzień Dobry TVN" oraz programów emitowanych na kanale kulinarnym Kuchnia+. Prowadził V i VI sezon popularnego programu kulinarnego Doradca Smaku.

Dowiedz się więcej

GIANCARLO RUSSO

Sycylijczyk z pochodzenia, który przygodę z kuchnią włoską rozpoczął już w wieku 7 lat. Zamiłowanie do kuchni przejął po ojcu, który prowadził restauracje na Sycylii. Natomiast wykształcenie kucharskie zdobył w znanej szkole gastronomicznej "Villa Santa Maria". Pasjonat kuchni włoskiej, trufli i starej kuchni polskiej.

Dowiedz się więcej

Theofilos Vafidis

Z pochodzenia Grek, z zawodu Ekspert i Doradca Kulinarny, a z pasji Ambasador Kultury i Kuchni Greckiej w Polsce. Jako osobowość medialna często gości w programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Jest także pomysłodawcą i gospodarzem programu podróżniczo-kulinarnego "NIEnaŻARTY" oraz „Teo-ria Smaku Teo Vafidisa”, realizowanego w różnych zakątkach świata.

Dowiedz się więcej

Marcin Budynek

Kreator smaku, założyciel oraz właściciel Akademii Kulinarnej Marcina Budynka. Jego specjalnością jest kuchnia Polska w nowatorskim wydaniu.

Dowiedz się więcej

Ewa Olejniczak

Młoda, ambitna i sympatyczna mistrzyni w świecie kulinariów, która przełamuje stereotyp kucharza.

Dowiedz się więcej
Zarządzaj plikami cookies