Potrawy na śniadanie wielkanocne – 8 tradycyjnych przepisów
Wielkanoc to święta obfitości i odrodzenia. Po zimie i poście szykujemy kolorowy wielkanocny stół, którego aromaty i smaki mają pobudzić nasz apetyt na życie.
czytaj więcej
Już jutro w Kętach niedaleko Bielska-Białej ruszamy z kolejnym koncertem "Złote Przeboje na wakacjach". Zapraszamy na wspólne grillowanie, konkursy, dobrą muzykę oraz świetną zabawę. Grillować będziemy na kulinarnym Tirze razem z Robertem Sową.
Na uczestników czekają liczne atrakcje w postaci koła fortuny z nagrodami, konkursy na scenie oraz pyszne grillowane mięso, którego smak podkreśla Prymat.
Na koncercie pojawią się takie gwiazdy jak Urszula oraz Kult. Zapraszamy 2 sierpnia do Kęt na tereny rekreacyjne przy ul. Sobieskiego 36.
Na drodze kulinarnego TIRa znajdują się jeszcze:
09.08 - Świnoujście - Stachursky, Kombii
10.08 - Mielno - PapaD, Boney M, Banda i Wanda
16.08 - Świeradów-Zdrój - Kombii, Urszula
23.08 - Giżycko - Hey i Red Lips
30.08 - Częstochowa - Bajm, Boney M
Partnerami akcji są:
Kulinarnym partnerem Prymatu podczas Złotych Przebojów na wakacjach jest KONSPOL.
Wielkanoc to święta obfitości i odrodzenia. Po zimie i poście szykujemy kolorowy wielkanocny stół, którego aromaty i smaki mają pobudzić nasz apetyt na życie.
czytaj więcejUlubione potrawy przygotowywane w frytkownicy beztłuszczowej są pyszne i chrupiące! A z nowymi przyprawami i panierkami stworzonymi specjalnie do air fryera każde danie staje się jeszcze smaczniejsze.
czytaj więcejJuż 22 września rusza wielka loteria Prymat z nagrodami, które na pewno Ci się spodobają!
czytaj więcej