Aktualności

Prymat sponsorem Biegu Kobiet w Jastrzębiu-Zdroju

To już dziesiąta edycja wyjątkowego wydarzenia w Jastrzębiu-Zdroju. Bieg Kobiet to inicjatywa kierowana do wszystkich mieszkanek miasta, ale nie tylko! Prymat od początku istnienia wydarzenia jest jego dumnym sponsorem. W tym roku oprócz sponsorowania głównej nagrody dla uczestniczek przygotowaliśmy także zestaw sosów sałatkowych, który znajduje się w pakiecie startowym.

Bieg Kobiet odbędzie się w niedzielę, 26 maja 2024 roku. Jest to jubileuszowa, X edycja. Dystans biegu wynosi 5,3 km i przebiega przez główne ulice Jastrzębia Zdroju. W wydarzeniu co roku bierze udział wiele kobiet, także spoza miasta! Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem, a oprócz samego biegu można wziąć udział także w marszu Nordic Walking lub zgłosić się do konkursu w kilku ciekawych kategoriach. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej: https://www.biegjastrzebie.pl/kobiety-na-5.

Trzymamy kciuki za wszystkie uczestniczki i mamy nadzieję, że prezenty i nagrody od marki Prymat wywołają wiele uśmiechów!

Więcej aktualności

Manage cookies