Aktualności

Prymat i „Lato z Radiem” zapraszają na wielki cykl imprez

Już w najbliższy weekend rozpoczyna się cykl imprez „Lato z Radiem”. Marka Prymat będzie obecna podczas każdego z wydarzeń. Na każdego, kto odwiedzi specjalną kulinarną strefę Prymat, czeka mnóstwo wrażeń.

Kulinarny TIR i koło fortuny

„Lato z Radiem” to wielki cykl imprez plenerowych, który co roku w okresie wakacyjnym odwiedza kolejne polskie miejscowości i gromadzi prawdziwe tłumy. Oprócz głównych punktów programu, takich jak koncerty popularnych zespołów muzycznych, przygotowano wiele innych atrakcji, dzięki którym będzie można sięgnąć po świetne gadżety i nagrody. Będzie smacznie i bardzo emocjonująco. Przysmaków przyrządzonych przez samego Mistrza Roberta Sowę będzie można spróbować, odwiedzając kulinarnego TIRA Prymat.

Wiele atrakcji zaplanowano także ze strony firmy eisberg, która partneruje Prymatowi podczas letnich wydarzeń. Będzie zatem można skosztować doskonałych sałat, które będą stanowiły świetny dodatek do dań serwowanych przez kucharzy w kulinarnym Tirze. W „miasteczku Prymat” zakręcić będzie można także kołem fortuny i w niezwykle prosty sposób wygrać świetne nagrody – od Prymatu i firmy eisberg, a także mnóstwo gadżetów niezbędnych na plaży i podczas wakacyjnego wypoczynku.

Plan wakacyjnych eventów jest przygotowany tak, aby odwiedzić wszystkich, którzy odpoczywają w pięknych polskich miejscowościach. Start już 25 czerwca w Legionowie, a finał 28 sierpnia w Otwocku. Na łamach portalu DoradcaSmaku.pl na bieżąco pojawiać będą się aktualne informacje o tym, jak przebiega zabawa, dlatego warto obserwować portal.

Koncerty „na żywo”

„Lato z Radiem” słynie z doskonałych koncertów gwiazd. Nie zabraknie tego także podczas tegorocznej edycji. Wystąpi ponad 20 gwiazd m.in.: Arka Noego, Dawid Kwiatkowski, Natalia Szroeder, Brathanki, Sarsa, Leszcze, Łzy, De Mono, Leszcze, Varius Manx, Stachursky, Ryszard Rynkowski, Patrycja Markowska, Feel, T.Love, Raz Dwa Trzy, Andrzej Piaseczny, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Afromental, Perfect, Golec uOrkiestra.

Zapraszamy, wypatrujcie nas w swoich miejscowościach oraz wszędzie tam, gdzie spędzacie urlop!

Trasa „Lata z radiem”:

25 czerwca Legionowo
26 czerwca Włocławek
2 lipca Tarnowo Podgórne
3 lipca Pruszków
9 lipca Solec Kujawski
10 lipca Inowrocław
16 lipca Miastko
17 lipca Płońsk
23 lipca Rabka Zdrój
6 sierpnia Kalisz
7 sierpnia Stegna
13 sierpnia Ciechanów
14 sierpnia Stalowa Wola
20 sierpnia Augustów
21 sierpnia Grajewo
27 sierpnia Kutno
28 sierpnia Otwock

 

Więcej aktualności

Manage cookies