Aktualności

Kulinarny Piknik z Prymatem i Robertem Sową – do Mielna przyjadą food trucki!

Jeśli jesteście fanami ulicznego jedzenia, to w sobotę  (29.07) koniecznie musicie przybyć do Mielna. Stadion sportowy przy ul. Mickiewicza stanie się areną dla food trucków, czyli mobilnych kuchni, gdzie przyrządza się i jednocześnie wydaje klientom jedzenie. Na takiej imprezie nie może zabraknąć Kulinarnego Tira Prymatu z Robertem Sową.

Food trucki i inne atrakcje

Hasło Festiwalu to „smaki świata”, a zatem będzie można spróbować potraw z różnych zakątków świata. Tradycyjnie już Robert Sowa będzie rozdawał pyszne porcje sałat od marki Eisberg, doprawione przyprawami Prymat z solidnym kawałkiem grillowanego kurczaka. Jak zawsze będą również konkursy przy kole fortuny, w których będzie można zdobyć cenne nagrody – przyprawy Prymat, gadżety od Eisberg, książki kulinarne oraz akcesoria kuchenne. Warto stanąć w kolejce, gdyż nikt nie odejdzie od koła fortuny z pustymi rękami.

Partnerem marki Prymat w trakcie letniej trasy eventowej jest marka Eisberg, producent sałat gotowych do spożycia.

Zatem jeśli mieszkacie w Mielnie lub spędzacie tam swój urlop, koniecznie nas odwiedźcie.

Wydarzenie zostanie „przyprawione” kolorami w ramach Festiwalu Holi (miliony barwnych, nieszkodliwych dla człowieka proszków holi wystrzeli w powietrze) oraz występami zespołów: Fruktaki – będą świetną atrakcją dla najmłodszych uczestników, Soleo, który zadba o dobre nastroje podczas tańca oraz Szafa Gra, której wyjątkowe brzmienie porwie każdego. Artyści Teatru Variete Muza dadzą popis swych umiejętności scenicznych, słowem – będzie się działo!

Czekamy na Was od 12:00!

A oto program atrakcji:

12:00 Festiwal holi i otwarcie wszystkich food trucków
16:30 – 19:30 – Występ Grupy Fruktaki i zabawy dla dzieci, Rewia Artystów z Teatru Variete Muza w Koszalinie
19:30 Występ zespołu Soleo
20:40 Występ zespołu Szafa Gra

Food trucki będą wystawione od godz. 12:00 do godz. 22:30.

Więcej aktualności

Manage cookies