Marynata w płynie na smak w Twojej kuchni! Poznaj jej uniwersalne zastosowanie
Zobacz, jak wykorzystać marynaty płynne Prymat – zarówno podczas grilla, jak i w codziennym gotowaniu. Podpowiemy Ci, do jakich dań pasują idealnie.
czytaj więcej2 marca w TVN o godz. 18.00 ruszyła nowa seria „Ugotowanych”! W nowej edycji nie zabraknie kulinarnych inspiracji. Zobaczymy gotujących mieszkańców Łodzi, Bielska-Białej, Grudziądza, Gorzowa Wielkopolskiego, Częstochowy, a także wielu innych miast.
Mówi się, że „przez żołądek do serca”, ale w programie „Ugotowani” to daleka i kręta droga. Każda potrawa jest skrupulatnie sprawdzana i oceniana. By zwyciężyć nie wystarczą standardowe przepisy, czy pomysły – trzeba się wykazać i eksperymentować smakami.
W pierwszym odcinku kolejnej serii zobaczymy mieszkańców Warszawy. Oglądajcie program w niedzielę, 2 marca o godz. 18.00 w TVN
Więcej: www.DoradcaSmaku.pl
Zobacz, jak wykorzystać marynaty płynne Prymat – zarówno podczas grilla, jak i w codziennym gotowaniu. Podpowiemy Ci, do jakich dań pasują idealnie.
czytaj więcejPrzygotuj sezonowe przetwory z dodatkiem naszej nowości: mieszanki do ogórków konserwowych z curry. To szybki i prosty sposób na wzbogacenie przetworów o nieoczywisty, egzotyczny smak.
czytaj więcejZapoznaj się z nowymi produktami marki Prymat: przyprawą do zupy pomidorowej oraz przyprawą do sosu po bolońsku.
czytaj więcej