Aktualności

Kolekcja Smaków sezon II

II sezon Kolekcji Smaków

Już tej jesieni na antenie TVN Michel Moran - znany ze swojej charyzmatycznej osobowości i wyjątkowego akcentu, wychowany we Francji mistrz sztuki kulinarnej o hiszpańskich korzeniach, ponownie zaprosi do swojej kuchni najciekawszych gości ze świata mody, muzyki i telewizji.

Rusza druga edycja ,,Kolekcji Smaków”- programu kulinarnego, który łączy wspólne gotowanie i szczere rozmowy przy kuchennym stole.

W tym sezonie Michel przygotuje egzotyczne dania kuchni tajskiej, polską klasykę w nowym wydaniu czy pełne smaku potrawy z rybami. Nie zabraknie również czegoś dla fanów kuchni wegetariańskiej oraz wegańskiej, co podbije serca najbardziej wymagających gości. Michael jak zwykle zadba o dobrą atmosferę z dużą dozą humoru.

Rozmowy przy kuchennym stole...

Na wspólne gotowanie zaprosi m.in. Joannę Przetakiewicz, Filipa Chajzera, Ewę Kasprzyk, Natalię Przybysz, Reni Jusis czy też aktorski duet małżeństwo Rafała Cieszyńskiego i Alżbietę Lenską. Porozmawiają o jedzeniu, podróżach, wspomnieniach z dzieciństwa, sekretach życia rodzinnego i zawodowego. Michel nauczy swoich gości trików przydatnych w kuchni, nie stroniąc od szczerej oceny ich umiejętności. Ci jednak nie pozostaną mu dłużni. Gospodarz podczas spotkań będzie śpiewał, uczył się języka czeskiego, a nawet… pozycji jogi. Każdy odcinek będzie inspiracją dla widzów do poszerzenia swojej kolekcji smaków.

Pierwszy odcinek już 6.11.2021 roku o godzinie 16:55 w TVN.

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej aktualności

Manage cookies