Aktualności

Karczma w Brennej i „Kuchenne rewolucje”

Góry i karczma, która pozostawia wiele do życzenia. Ambicje, ogromny wysiłek i niestety marne rezultaty. Tu z pomocą muszą wkroczyć „Kuchenne rewolucje”.

Brenna to malownicze miejsce w górach, które odwiedzają co roku turyści przyjeżdżający odpocząć w tutejszych lasach. W tej niewielkiej miejscowości od lat istnieje pewna karczma. Wcześniej „U kuma” dziś „Karczma górecka”. Jej prowadzenie przeszło z ojca na syna, który z całych sił próbuje zerwać z powszechną złą opinią mieszkańców na temat restauracji. Wraz ze zmianą nazwy zmienił się wystrój, karta oraz kucharz. Filip musi szukać oszczędności – tnąc także budżet na składniki, czemu sprzeciwia się Łukasz (kucharz). Na wszystko jednak powoli nie starcza pieniędzy – co gorsza także na pensje dla pracowników. Czy w takiej sytuacji uda się uratować upadającą karczmę? Gdy zjawią się „Kuchenne rewolucje” wiele się w tym miejscu wydarzy…

Zapraszamy na ZWIASTUN odcinka.

„Kuchenne Rewolucje" na antenie TVN co czwartek o 20.50. Zaraz potem możecie oglądać nowy format "Kuchenne Rewolucje Powroty" na TVNplayer.pl - zobaczcie jak radzą sobie restauracje, które znacie z poprzednich sezonów.

Więcej o programie znajdziecie na DoradcaSmaku.pl

Więcej aktualności

Manage cookies