Przyprawy jednorodne

Papryka

słodka w płatkach

Papryka słodka w płatkach posiada intensywny zapach oraz smak, dzięki czemu idealnie nadaje się do wszelkich pikantnych potraw o intensywnym aromacie. Została wyselekcjonowana z najlepszych gatunków papryki.

Gramatura: 450 g Zastosowanie

Doskonale komponuje się z potrawami mięsnymi, w szczególności z duszonym mięsem. Tworzy niezapomniane doznania smakowe we wszelkiego rodzaju sosach, zupach, w zestawieniu z drobiem oraz rybami. Oprócz walorów smakowych, nadaje potrawom apetyczny wygląd, służąc jako dekoracja potraw.

Kluczem do kulinarnego sukcesu jest odpowiedni dobór produktów. Dobra kuchnia opiera się nie tylko na oryginalnych pomysłach i sprawdzonych przepisach, ale przede wszystkim na wysokiej jakości składnikach.

Staranna kompozycja suszonych warzyw, odpowiednio dobranych przypraw, a także wszechstronne zastosowanie sprawiły, że przyprawę Kucharek doceniły miliony Polaków.

Marka Smak od lat pielęgnuje swoje unikalne receptury łącząc je z warzywami najwyższej jakości. Odpowiednie proporcje receptur sprawiają, że wszelkie przetwory Smak smakują wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie ze sklepu/naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności. Zapoznaj się z informacjami od administratora Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem