Korzenne

Kardamon

mielony

Kardamon jest przyprawą wywodzącą się z kuchni indyjskiej, tak więc doskonale pasuje do potraw charakterystycznych dla tej kuchni, np. do curry. Dzięki nucie cytrynowo-pieprzowej, kardamon sprawia, że dania nabierają egzotycznego klimatu, o pięknym kolorze i zapachu.

Gramatura: 300 g Zastosowanie

Kardamon od tysięcy lat jest znany i używany w różnych obszarach życia. Największe uznanie zyskał w świecie kulinarnym oraz medycznym. Ma on nieocenione właściwości ułatwiające trawienie, dzięki którym, uczucie pełności po posiłku jest mniej uciążliwe. Dlatego, warto w swojej kuchni posiadać kardamon i dodawać go do ciast, ryb, a także potraw z fasolą.

Kluczem do kulinarnego sukcesu jest odpowiedni dobór produktów. Dobra kuchnia opiera się nie tylko na oryginalnych pomysłach i sprawdzonych przepisach, ale przede wszystkim na wysokiej jakości składnikach.

Staranna kompozycja suszonych warzyw, odpowiednio dobranych przypraw, a także wszechstronne zastosowanie sprawiły, że przyprawę Kucharek doceniły miliony Polaków.

Marka Smak od lat pielęgnuje swoje unikalne receptury łącząc je z warzywami najwyższej jakości. Odpowiednie proporcje receptur sprawiają, że wszelkie przetwory Smak smakują wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie ze sklepu/naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności. Zapoznaj się z informacjami od administratora Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem