Przyprawy jednorodne

Oregano

suszone

Oregano jest przyprawą o wszechstronnym zastosowaniu, nadaje wyjątkowego smaku wędlinom, mięsom, rybom, warzywom oraz owocom morza. Oregano cieszy się powszechnym uznaniem kuchni: włoskiej, hiszpańskiej oraz meksykańskiej. Bez dodatku jego wyrazistego smaku trudno wyobrazić sobie pyszne spaghetti lub pizzę.

Gramatura: 130 g Zastosowanie

Oregano służy do przyprawiania między innymi warzyw (pomidory, groch, fasola, sałata), serów i owoców morza. Jest powszechnie uważane za doskonałą przyprawę do wędlin, sałatek, sosów oraz ryb. Przyprawia się nim pieczone mięso, cielęcinę, wieprzowinę, jagnięcinę, zawiesiste zupy czy pieczone ziemniaki. Oregano świetnie pasuje do pizzy, zapiekanek, spaghetti - głównie do potraw kuchni włoskiej. Stosuje się je również w kuchni hiszpańskiej i meksykańskiej.

Kluczem do kulinarnego sukcesu jest odpowiedni dobór produktów. Dobra kuchnia opiera się nie tylko na oryginalnych pomysłach i sprawdzonych przepisach, ale przede wszystkim na wysokiej jakości składnikach.

Staranna kompozycja suszonych warzyw, odpowiednio dobranych przypraw, a także wszechstronne zastosowanie sprawiły, że przyprawę Kucharek doceniły miliony Polaków.

Marka Smak od lat pielęgnuje swoje unikalne receptury łącząc je z warzywami najwyższej jakości. Odpowiednie proporcje receptur sprawiają, że wszelkie przetwory Smak smakują wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie ze sklepu/naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności. Zapoznaj się z informacjami od administratora Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem