Przyprawy jednorodne

Mięta pieprzowa

suszona

Mięta posiada świeży, orzeźwiający smak. Warto dodawać ją do wielu potraw, ponieważ doskonale wpływa na trawienie. Uprawiana jest głównie w Europie, Azji oraz w Afryce. Najlepiej przechowywać ją w szczelnie zamkniętym pojemniku, żeby nie straciła swoich walorów zapachowych.

Gramatura: 150 g Zastosowanie

Jest idealnym dodatkiem zarówno do potraw na słono, jak i na słodko. Pasuje do deserów, dań z baraniny, grillowanego mięsa oraz różnego rodzaju sosów na bazie jogurtów.

Kluczem do kulinarnego sukcesu jest odpowiedni dobór produktów. Dobra kuchnia opiera się nie tylko na oryginalnych pomysłach i sprawdzonych przepisach, ale przede wszystkim na wysokiej jakości składnikach.

Staranna kompozycja suszonych warzyw, odpowiednio dobranych przypraw, a także wszechstronne zastosowanie sprawiły, że przyprawę Kucharek doceniły miliony Polaków.

Marka Smak od lat pielęgnuje swoje unikalne receptury łącząc je z warzywami najwyższej jakości. Odpowiednie proporcje receptur sprawiają, że wszelkie przetwory Smak smakują wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie ze sklepu/naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności. Zapoznaj się z informacjami od administratora Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem