Przyprawy jednorodne

Imbir

mielony

Suszone i mielone kłącze imbiru jest stosowane jako dodatek do ciast, herbatników i różnych sosów. Jest ważnym składnikiem proszku curry oraz wielu innych mieszanek przyprawowych.

Gramatura: 250 g Zastosowanie

Idealnie komponuje się jako dodatek do pierników, puddingów, pikli i napojów alkoholowych. Imbir jest powszechnie dodawany do potraw mięsnych, warzywnych oraz marynat.

Kluczem do kulinarnego sukcesu jest odpowiedni dobór produktów. Dobra kuchnia opiera się nie tylko na oryginalnych pomysłach i sprawdzonych przepisach, ale przede wszystkim na wysokiej jakości składnikach.

Staranna kompozycja suszonych warzyw, odpowiednio dobranych przypraw, a także wszechstronne zastosowanie sprawiły, że przyprawę Kucharek doceniły miliony Polaków.

Marka Smak od lat pielęgnuje swoje unikalne receptury łącząc je z warzywami najwyższej jakości. Odpowiednie proporcje receptur sprawiają, że wszelkie przetwory Smak smakują wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie ze sklepu/naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności. Zapoznaj się z informacjami od administratora Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem