Przyprawy jednorodne

Czosnek

w płatkach

Czosnek jest niezwykle cenną przyprawą kuchenną, szczególnie lubianą w krajach śródziemnomorskich. Ma wyrazisty zapach i smak, który sprawia, że potrawy z jego użyciem smakują doskonale.

Gramatura: 280 g Zastosowanie

Nadaje potrawom intensywny akcent zapachowy i smakowy. Jest niezastąpiony do tłustego, wieprzowego mięsa, ale nie tylko. Bardzo dobrze smakuje jako dodatek do mięsa drobiowego czy wołowego. Nadaje się idealnie do zup, sosów czy sałatek. Jest rewelacyjnym dodatkiem do kiełbas czy pasztetów. Sprawdzi się jako składnik marynat do dań z grilla.

Kluczem do kulinarnego sukcesu jest odpowiedni dobór produktów. Dobra kuchnia opiera się nie tylko na oryginalnych pomysłach i sprawdzonych przepisach, ale przede wszystkim na wysokiej jakości składnikach.

Staranna kompozycja suszonych warzyw, odpowiednio dobranych przypraw, a także wszechstronne zastosowanie sprawiły, że przyprawę Kucharek doceniły miliony Polaków.

Marka Smak od lat pielęgnuje swoje unikalne receptury łącząc je z warzywami najwyższej jakości. Odpowiednie proporcje receptur sprawiają, że wszelkie przetwory Smak smakują wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie ze sklepu/naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności. Zapoznaj się z informacjami od administratora Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem