Przyprawy jednorodne

Czosnek

mielony

Popularna i znana przyprawa do wszelkich potraw. Charakteryzuje się intensywnym, ostrym smakiem oraz trwałym i przenikliwym zapachem.

Gramatura: 800 g Zastosowanie

Niezastąpiony do tłustego mięsa wieprzowego, baraniny, a także do dziczyzny i drobiu. Czosnkiem przyprawia się ryby, wędliny, pasztety, sosy, a także zupy i sałatki.

Kluczem do kulinarnego sukcesu jest odpowiedni dobór produktów. Dobra kuchnia opiera się nie tylko na oryginalnych pomysłach i sprawdzonych przepisach, ale przede wszystkim na wysokiej jakości składnikach.

Staranna kompozycja suszonych warzyw, odpowiednio dobranych przypraw, a także wszechstronne zastosowanie sprawiły, że przyprawę Kucharek doceniły miliony Polaków.

Marka Smak od lat pielęgnuje swoje unikalne receptury łącząc je z warzywami najwyższej jakości. Odpowiednie proporcje receptur sprawiają, że wszelkie przetwory Smak smakują wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie ze sklepu/naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności. Zapoznaj się z informacjami od administratora Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem