Przyprawy jednorodne

Cynamon

mielony

Cynamon znakomicie pasuje zarówno do dań słodkich, jak i pikantnych. Nadaje korzennego aromatu i wzbogaca smak wszystkich przygotowywanych z nim potraw.

Gramatura: 390 g Zastosowanie

Szczególnie odpowiedni jest do potraw z jagnięciny, kompotów, ale też do deserów czekoladowych, ciast napojów, chleba korzennego i grzanek.

Kluczem do kulinarnego sukcesu jest odpowiedni dobór produktów. Dobra kuchnia opiera się nie tylko na oryginalnych pomysłach i sprawdzonych przepisach, ale przede wszystkim na wysokiej jakości składnikach.

Staranna kompozycja suszonych warzyw, odpowiednio dobranych przypraw, a także wszechstronne zastosowanie sprawiły, że przyprawę Kucharek doceniły miliony Polaków.

Marka Smak od lat pielęgnuje swoje unikalne receptury łącząc je z warzywami najwyższej jakości. Odpowiednie proporcje receptur sprawiają, że wszelkie przetwory Smak smakują wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie ze sklepu/naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności. Zapoznaj się z informacjami od administratora Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem