Przyprawy dla szkół i przedszkoli

Sos bolognese

w proszku

Sos bolognese w proszku to idealna mieszanka z dużą ilością specjalnie wyselekcjonowanych ziół z dodatkiem soli sodowo-potasowej z obniżoną zawartością sodu niezawierająca więcej niż 10 g cukrów i 10 g tłuszczów w 100 ml produktu gotowego do spożycia. Jedna porcja (100 ml) zawiera tylko 0,89 g soli.

Przygotowane przez nas produkty dla szkół są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach z dnia 26 lipca 2016 r.

Gramatura: 800 g Zastosowanie

Pozwoli na przygotowanie wyśmienitego makaronu po bolońsku. Produkt można wykorzystać również do innych potraw na bazie makaronów i sosu pomidorowego. Jest idealnym dodatkiem do spaghetti napolitana, doprawi także smak mięsnej lasagne ze świeżym makaronem.

Kluczem do kulinarnego sukcesu jest odpowiedni dobór produktów. Dobra kuchnia opiera się nie tylko na oryginalnych pomysłach i sprawdzonych przepisach, ale przede wszystkim na wysokiej jakości składnikach.

Staranna kompozycja suszonych warzyw, odpowiednio dobranych przypraw, a także wszechstronne zastosowanie sprawiły, że przyprawę Kucharek doceniły miliony Polaków.

Marka Smak od lat pielęgnuje swoje unikalne receptury łącząc je z warzywami najwyższej jakości. Odpowiednie proporcje receptur sprawiają, że wszelkie przetwory Smak smakują wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję