Musztardy

Musztarda czeska

słodko-pikantna

Musztarda czeska to doskonałe dopełnienie dań mięsnych oraz sałatek. Jej słodko-pikantny smak jest zasługą połączenia gorczycy białej i czarnej. Apetyczna barwa i konsystencja sprawiają, że każde danie z dodatkiem tej musztardy będzie zachęcało do skosztowania.

Gramatura: 2,5 kg Zastosowanie

Musztarda czeska to dodatek do mięs i sałatek o słodko-pikantnym smaku. Warto jej używać na przykład do parówek, burgerów czy marynat. Wzbogaci smak nie tylko dań głównych, ale również przekąsek. Doskonale komponuje się z golonką oraz grillowanymi skrzydełkami.

Kluczem do kulinarnego sukcesu jest odpowiedni dobór produktów. Dobra kuchnia opiera się nie tylko na oryginalnych pomysłach i sprawdzonych przepisach, ale przede wszystkim na wysokiej jakości składnikach.

Staranna kompozycja suszonych warzyw, odpowiednio dobranych przypraw, a także wszechstronne zastosowanie sprawiły, że przyprawę Kucharek doceniły miliony Polaków.

Marka Smak od lat pielęgnuje swoje unikalne receptury łącząc je z warzywami najwyższej jakości. Odpowiednie proporcje receptur sprawiają, że wszelkie przetwory Smak smakują wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie ze sklepu/naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności. Zapoznaj się z informacjami od administratora Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem