Mieszanki

Suszone pomidory

z czosnkiem i bazylią

Wyjątkowa kompozycja, dla której bazą są aromatyczne intensywne w smaku suszone pomidory, urozmaicone dodatkiem czosnku i bazylii.

Gramatura: 350 Zastosowanie

Mieszanka jest idealna do wszelkich dań na bazie świeżych pomidorów. Doskonale wzmacnia ich naturalny smak i aromat. Polecana jest szczególnie do potraw kuchni śródziemnomorskiej. Z jej dodatkiem świetnie smakowały będą zapiekanki, zupy, sosy, a także duszone mięsa. Sprawdzi się również w doprawieniu tostów, bruschetty, a także sałatek warzywnych z pomidorami.

Kluczem do kulinarnego sukcesu jest odpowiedni dobór produktów. Dobra kuchnia opiera się nie tylko na oryginalnych pomysłach i sprawdzonych przepisach, ale przede wszystkim na wysokiej jakości składnikach.

Staranna kompozycja suszonych warzyw, odpowiednio dobranych przypraw, a także wszechstronne zastosowanie sprawiły, że przyprawę Kucharek doceniły miliony Polaków.

Marka Smak od lat pielęgnuje swoje unikalne receptury łącząc je z warzywami najwyższej jakości. Odpowiednie proporcje receptur sprawiają, że wszelkie przetwory Smak smakują wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie ze sklepu/naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności. Zapoznaj się z informacjami od administratora Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem