Inne

Sezam biały

łuskany

Sezam jest bardzo popularny w kuchni azjatyckiej. Ma wyraźnie orzechowy, ziemisty i lekko gorzki smak, który jest potęgowany przy podprażeniu. Dobrze łączy się z tymiankiem, goździkami czy kardamonem.

Sezam biały łuskany to składnik popularnej pasty tahini, doskonały dodatek do sałatek surówek, zup i sosów. Sprawdzi się jako posypka do chleba. Można go używać do słodkich i słonych wypieków oraz do dressingów sałatkowych.

Gramatura: 500 g Zastosowanie

Z sezamu białego łuskanego otrzymuje się popularną pastę tahini, która jest doskonałym dodatkiem do zup i sosów, a także do sałatek i surówek. Z powodzeniem sprawdzi się do słodkich i słonych wypieków oraz do dressingów sałatkowych. Sezamu można użyć również jako posypki do chleba.

Kluczem do kulinarnego sukcesu jest odpowiedni dobór produktów. Dobra kuchnia opiera się nie tylko na oryginalnych pomysłach i sprawdzonych przepisach, ale przede wszystkim na wysokiej jakości składnikach.

Staranna kompozycja suszonych warzyw, odpowiednio dobranych przypraw, a także wszechstronne zastosowanie sprawiły, że przyprawę Kucharek doceniły miliony Polaków.

Marka Smak od lat pielęgnuje swoje unikalne receptury łącząc je z warzywami najwyższej jakości. Odpowiednie proporcje receptur sprawiają, że wszelkie przetwory Smak smakują wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie ze sklepu/naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności. Zapoznaj się z informacjami od administratora Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem