Gotują z nami

Robert Sowa

Mistrz Kulinarny, kreator menu największych wydarzeń kulturalno-kulinarnych w Polsce. Znany z programów telewizyjnych i audycji radiowych. Wiceprezes elitarnej Fundacji Klubu Szefów Kuchni, były kucharz polskiej reprezentacji w piłce nożnej, twórca menu dla pasażerów Polskich Linii Lotniczych LOT.

Dowiedz się więcej

Andrzej Polan

Andrzej Polan to nie tylko człowiek z pasją do gotowania, ale i postać telewizyjna znana z uwielbianego przez Polaków Kącika kulinarnego Dzień Dobry TVN oraz programu "Polska ze smakiem" emitowanego na antenie kanału telewizyjnego Kuchnia+.

Dowiedz się więcej

GIANCARLO RUSSO

Sycylijczyk z pochodzenia, który przygodę z kuchnią włoską rozpoczął już w wieku 7 lat. Zamiłowanie do kuchni przejął po ojcu, który prowadził restauracje na Sycylii. Natomiast wykształcenie kucharskie zdobył w znanej szkole gastronomicznej "Villa Santa Maria". Doświadczenie zdobył pracując w restauracjach regionu Abruzzo.

Dowiedz się więcej

MICHEL MORAN

Michel Moran urodził się we Francji, choć jego rodzice są Hiszpanami. To znakomity szef kuchni i restaurator z ogromnym doświadczeniem, dla którego zawód kucharza to nie tylko profesja, to przede wszystkim pasja.

Dowiedz się więcej

Theofilos Vafidis

Z pochodzenia Grek, z zawodu Ekspert i Doradca Kulinarny, a z pasji Ambasador Kultury i Kuchni Greckiej w Polsce. Jako osobowość medialna często gości w programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Jest także pomysłodawcą i gospodarzem programu podróżniczo-kulinarnego "NIEnaŻARTY" oraz „Teo-ria Smaku Teo Vafidisa”, realizowanego w różnych zakątkach świata.

Dowiedz się więcej

Li Chi

Li Chi urodził się w Chinach i tam spędził dzieciństwo oraz wczesną młodość. Marzył o własnej restauracji, która byłaby dla Polaków oknem na kulinarną kulturę jego kraju. Marzenie to udało się zrealizować kilka lat temu. Jest właścicielem między innymi restauracji China Garden.

Dowiedz się więcej

Marcin Budynek

Kreator smaku, założyciel oraz właściciel Akademii Kulinarnej Marcina Budynka. Jego specjalnością jest kuchnia Polska w nowatorskim wydaniu.

Dowiedz się więcej

Ewa Olejniczak

Młoda, ambitna i sympatyczna mistrzyni w świecie kulinariów, która przełamuje stereotyp kucharza.

Dowiedz się więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję